Franchising

 
Finansal Dönüşüm Başlıyor…

Akıllı yatırımın gücü ve yüksek gelirin doğru adresi Ekmekiçi. Yüzde yüz yerli sermaye olan Ekmekiçi, yatırım gücünüze göre seçenekler hazırlayarak yatırımlarınızın değer kazanmasını sağlıyor.

İtibar gücü yüksek, huzurlu bir iş ortamı ile hedeflerinizin gerçekleştirilmesi yolunda yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz.

Ekmekiçi ailesine katılabilmenizi sağlayacak kriter ve koşullar şu şekildedir:

- Pozitif düşünce yapısına sahip olmak,

- İşine saygılı ve disiplinli çalışmak,

- Problem çözme yeteneği, sorunlara olumlu yaklaşım,

- Finansal yeterlilik,

- Araştırmacı ve gelişmeye açık yönetim becerilerine sahip olmak,

- Girişimci ruhun heyecanına sahip olmak,

- Kurumsal kimliğimiz ve markamızı koruma gücüne sahip olmak…

Bu vasıfların değere dönüştüğü uzun süreli bir birlikteliğe kendinizi hazır hissediyorsanız bize ulaşın.

Neden Ekmekiçi?

- % 100 Yerli Sermaye

- Türk Damak tadına uygun

- Birikim

- Üretim ve planlama gücü

- Yaratıcılık

- Hakkaniyet

- Disiplin

- Sistem

- Reklam & Marka

- Yenilikçilik

- Değerlere sahip çıkma

- Çözüm gücü

Sistem

Tüm başvurular titizlikle değerlendirerek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Firmamız tüketicilerine uygun lezzet ve üstün kaliteli ürün garantisini sağlamak amacıyla, ürünlerinin tüm üretim ve lojistik sürecini kontrol altında bulundurabilen ender kuruluşlardandır.

Yapmış olduğumuz tüketici araştırmaları sonucunda oluşturduğumuz menümüzle misafir sadakatini sağlayarak, devam eden Ar-Ge çalışmalarımızla lezzet odaklı bir menü oluşturduk.

- Türk damak tadına uygun ve yeme-içme alışkanlıklarına uygun menü

- Sağlıklı

- Taze, lezzetli, kaliteli ve %100 doğal ürün seçenekleri,

- ISO 9001;2000 ile “Kalite Güvencesi”

- HACCP sistemi ile “Gıda Güvencesi

- Gıda ve mekânsal alanlarda temizlik ve yüksek hijyen standardı,

- Sektöründeki süreklilik, büyüme potansiyeli ve yapılan yatırımların kısa vadede geri dönüş imkânı,

- Eğitim ve tanıtım desteği, vb. gibi birçok güzel ve geçerli sebebiniz vardır bizi seçmeniz için…

Franchise Başvuru, Anlaşma, İnşaat ve Şube Açma Süreci

1- Franchise adayı www.ekmekici.com.tr adresinden franchise başvuru formunu doldurarak/yetkili arkadaşımızla 0232 253 03 03 numaralı telefondan irtibata geçerek başvurusunu gerçekleştirir.

2- Franchise adayının Değerlendirilmesi: Başvuruyu yapan Franchise adayımız, değerlendirmeye alınarak aranan kriterlere uygun olup olmadığı değerlendirilir. Bu değerlendirme olumlu neticelenirse görüşmeye çağırılır.

3- İlk görüşme: İlk görüşmeye gelen franchise adayının uygunluğu denetlenir. Franchise koşulları hakkında genel bilgiler verilir. Sistemin işleyen tüm mekanizmaları hakkında bilgi verilir. Franchise adayının da beklentileri dinlendikten sonra ikinci görüşme için randevulaşılır.

4- İkinci görüşme: İkinci görüşmede franchise adayı ile karlılık, yatırım süreci ve miktarları hakkında bilgi alışverişi yapılır. Genelde soru cevap şeklinde ilerleyen bu görüşmede bayi adayının tüm sorularına açıklıkla cevap verilir. Yatırım planlanan yer, uzmanlarımız tarafından incelenerek fizibilite raporu hazırlanır. Lokasyona göre uygunluk araştırmaları sonucunda, yatırım bütçelerine karar verilir ve bütün veriler göz önünde bulundurularak doğru bir işletme olma yolunda çalışmaları tamamlanır.

5- Lokasyon ve yatırım tutarları hakkında da ön görüşmeler yapılır. Lokasyonun tam maliyet rakamını çıkartabilmek için ön sözleşme yapılır ve ölçü alınabilmesi için teknik ekip adrese yönlendirilir. Lokasyon ve mali analiz için 3.görüşme randevusu verilir.

6- Üçüncü görüşme (Fizibilite ve maliyet analizi)

7- Üçüncü görüşme tamamen maliyetler üzerinden ve ön çizimler üzerinden görüşülür. Anlaşma sağlandığı takdirde franchise sözleşmesi imzalanır.

8- Franchise sözleşmesine göre, tüm ön ödemeleri alınan franchise adayının bulduğu işletmedeki çizim ve inşaat çalışmaları süreci başlar.

9- İşletmenin teslim edilmesinden önce eğitim uzmanımız lokasyona gider ve yerinde eğitime başlar.2 günlük yerinde eğitimden sonra işletmeniz satışa başlar.

Döner mi Diye Düşünme?:

Yatırımcının en büyük korkusu, yapacağı yatırımın kazanılması ile ilgilidir. Ekmekiçi, tecrübelerine dayanarak, 48 ay gibi bir sürede yapılacak yatırımın geri döneceğini öngörmektedir.