Bizi Tanıyın

BİZİ TANIYIN

Ekmekiçi, Amerikan hamburgerinin bütün dünyayı ele geçirdiği günümüzde, çok daha sağlıklı, lezzetli ve bizden olan Türk döner, kebap, kokoreç ve lahmacununu misafirlerine fast food şeklinde sunan Türkiye’nin ilk zincir restoranıdır. Ekmekiçi’nin ardında, 1983’ten beri gıda sektöründe hizmet veren Çağdaş Tur. İnş. Tarım ve Gıda A.Ş yer almaktadır. Hazır yemek alanında İzmir’de kurulan ilk 5 yemek fabrikasından biri olan Çağdaş A.Ş., kısa sürede en büyük ve saygın İzmir kuruluşları arasına girmiş, Çeşme Pırıl Otel ve Dilaila Beach tesisleriyle turizmi de faaliyet alanlarına eklemiştir. Tüm bunların yanında, kazanılan bilgi birikimiyle birlikte Çağdaş Hazır Döner Fabrikası faaliyete girmiştir.

VİZYONUMUZ

Fast Food sektöründe ulusal ve uluslararası standartlarda, profesyonel çalışanlarımız ile güvenilir, kaliteli ve en üst seviyede misafir memnuniyetine sahip, ilkelerimizden taviz vermeden sürekli büyüyen, kurumsal bir marka olmak

MİSYONUMUZ

Geleneksel damak tatlarımızı fast food konseptiyle bütünleştirerek, misafirlerimizi güvenli ve kaliteli ürünlerle buluşturmak, hızlı ve güler yüzlü hizmetle en üst seviyede misafir memnuniyeti sağlamak.

FARKLIYIZ

Ekmekiçi ürünleri hiçbir katkı maddesi içermez. Ana ürünlerimizde Türkiye’nin farklı bölgelerinden en lezzetli dana ve kuzu etlerini kullanırız. Ürünlerimiz gıda mühendislerimizin gözetiminde ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemine uygun olarak, tek merkezde üretilir; soğuk zincir kırılmadan şubelere sağlıklı biçimde ulaştırılır. Böylece, o benzersiz Ekmekiçi lezzetinin tüm şubelerde aynı olması sağlanır. Ekmekiçi, ürünlerini düzenli olarak hıfzısıhhada analiz ettirmektedir.

ÇEVRE HİJYENİ

Ekmekiçi Üretim Merkezi (Ana Mutfak) ve şubelerimizin mutfaklarında; mekan hijyeni, üretim araçları hijyeni, lojistik hijyeni olarak üç aşamalı gerçekleştirilir. Mekan ve üretim araçları hijyeni, her gece kapanış sonrasında gerçekleştirilen günlük temizlikler, haftalık temel temizlikler ve aylık bakım onarım işlemleri sırasındaki işlemlerle gerçekleştirilir. Günlük üretimin şubelere ulaştırılmasında kullanılan araçlar ve şube soğuk depolarında da gıda lojistiğinin gerektirdiği tüm önlemler Ekmekiçi müşterilerinin sağlıklı beslenmesi için sıkı kontrollerden geçirilir.

ÇALIŞAN HİJYENİ

Ekmekiçi’nde mutfak sorumlularından, kasa görevlisine kadar herkes, Ekmekiçi misafirlerine sağlıklı bir ortamda sağlıklı ürünler sunmak; onların memnuniyetini sağlamak üzere hijyen konusunda eğitim almıştır.